40. Zygmunt Menkes - Król Dawid
Proweniencja
Nr katalogowy: 40
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Król Dawid
olej, płyta / 49 x 39,5 cm
sygn. l.d.: Menkes
- Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 961 EUR
7 854 USD
- Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 121 - 10 441 EUR
9 163 - 11 781 USD
32 000 zł*
7 425 EUR
8 377 USD
Old Masters - review z oferty galerii
4 lutego 2020 r. godz. 19.00
22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.