66. Stefan Filipkiewicz - Żółte róze (Kwiaty w wazonie), ok. 1919

    Jerzy Fedkowicz
    - Martwa natura z bażantem i filiżanką ,

    Maurycy Blond
    - Wnętrze pokoju,

Proweniencja

USA, kolekcja Toma Podla, USA kolekcja Ewy Pape (do 1988)

Nr katalogowy: 66

Stefan Filipkiewicz (1879 - 1944)
Żółte róze (Kwiaty w wazonie), ok. 1919

olej, tektura / 34,5 x 50,5 cm
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz

Cena wywoławcza:
3 500 zł
813 EUR
917 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł ●
929 - 1 393 EUR
1 048 - 1 571 USD

5 500 zł
1 277 EUR
1 440 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.