68. Wacław Zawadowski - Pejzaż

    Maurycy Blond
    - Wnętrze pokoju,

    Bolesław Biegas
    - Portret mężczyzny ,

Proweniencja

Nr katalogowy: 68

Wacław Zawadowski (1891 - 1982)
Pejzaż

olej, płótno / 38 x 60 cm
sygn. p.d.: Zawado

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 321 EUR
2 618 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 785 - 3 481 EUR
3 142 - 3 927 USD

11 000 zł
2 553 EUR
2 880 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.