84. Rafał Bujnowski - Tryptyk nocny pejzaż, 2005
Nr katalogowy: 84
Rafał Bujnowski (1974)
Tryptyk nocny pejzaż, 2005
olej, płótno / 30 x 40 każdy
sygn na odwrocie każdego: BUJNOWSKI / 2005 1,2,3/3
- Estymacja:
120 000 - 150 000 zł ●
26 608 - 33 260 EUR
31 250 - 39 063 USD
110 000 zł*
24 391 EUR
28 646 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67