11. Tadeusz Popiel - Branki w Jasyrze, ok. 1887

    Adam Setkowicz
    - Zaprzęg zimowy, 1900,

    Wojciech Kossak
    - Szkoła jazdy Stanisława Augusta Poniatowskiego, 1883 (Królewska ujeżdżalnia za czasów Stanisława Augusta),

Proweniencja

Nr katalogowy: 11

Tadeusz Popiel (1863 - 1913)
Branki w Jasyrze, ok. 1887

olej, płótno / 75 x 114 cm
sygn. l.d.: Tad. Popiel

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł
7 710 - 8 811 EUR
9 359 - 10 696 USD

70 000 zł
15 419 EUR
18 717 USD