63. Halina Wrzeszczyńska - Ruch Elipsoidy w świetle i cieniu, 1968

    Henryk Stażewski
    - Relief nr 72, 1974,

    Richard Anuszkiewicz
    - Triangulated Orange, 1977,

Proweniencja

Nr katalogowy: 63

Halina Wrzeszczyńska (1929 - 2018)
Ruch Elipsoidy w świetle i cieniu, 1968

tempera, papier / 43,5 x 43 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: HWrzeszyńska oraz na odwrocie: „RUCH ELIPSOIDY W ŚWIETLE I CIENIU" /technika przeplatana temperowa/ 1968 r. Halina Wrzeszczyńska

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł ●
882 - 1 102 EUR
1 070 - 1 337 USD

3 800 zł
838 EUR
1 017 USD