74. Stanisław Fijałkowski - Inkografia obrazu Gagrwmnn, 1971

    Stanisław Fijałkowski
    - XXXVII Autostrada, 1976,

    Urszula Broll
    - Kompozycja, 1957,

Proweniencja

(obraz olejny)
Muzeum w Chełmie Lubelskim
Łódź, Atlas Sztuki, 2010
Hamburg, Galeria Hening, 1974
Sztokholm, Galeria Prisma, 1974
Warszawa, Galeria Kordegarda, 1973
Wenecja, 36 Biennale, 1972

Nr katalogowy: 74

Stanisław Fijałkowski (1922 - 2020)
Inkografia obrazu Gagrwmnn, 1971

inkografia, papier / 77 x 62 cm (w świetle passe-partout)
sygn. u dołu: Reprodukcja obrazu „Gagrwmnn" inkografia 12 x 12 S. Fijałkowski ed. 12/12
ed. 12/12

Estymacja:
13 000 - 16 000 zł ●
2 864 - 3 525 EUR
3 476 - 4 279 USD

15 000 zł
3 304 EUR
4 011 USD