84. Teresa Tyszkiewicz - Image Blanc, 2000

    Erna Rosenstein
    - Konstruktor czasu, 1969,

    Jan Tarasin
    - Pożar, 1976,

Proweniencja

Nr katalogowy: 84

Teresa Tyszkiewicz (1953 - 2020)
Image Blanc, 2000

szpilki, akryl, płótno / 141 x 104 cm
sygn. p.d.: TERESA TYSZKIEWICZ 2000 oraz na odwrocie: Teresa TYSZKIEWICZ 2000 (141x104) cm „Image blanc"

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
19 824 - 26 432 EUR
24 065 - 32 086 USD

150 000 zł
33 040 EUR
40 107 USD