100. Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz) - Forma Platońska, 1990

    Igor Mitoraj
    - Asklepios, 1988,

    Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz)
    - z cyklu: Śnienie, 1978,

Proweniencja

Nr katalogowy: 100

Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937)
Forma Platońska, 1990

fotografia, akryl, płótno / 130 x 105 cm
sygn. l.d.: NATALIA LL 1990 oraz na odwrocie: NATALIA LL - „FORMA PLATOŃSKA" 1990 Photocanvas+Acrylic 130 x 105 cm

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
8 811 - 13 216 EUR
10 696 - 16 043 USD

40 000 zł
8 811 EUR
10 696 USD