108. Włodzimierz Pawlak - Historia koloru, 1995-1996

    Jarosław Modzelewski
    - Zjednoczone koszule, 1990,

    - Dziennik, 2013,

Proweniencja

Łódź, kolekcja prywatna

Warszawa, Galeria Program, Gruppa. Przyznajemy się do winy. Prosimy o wybaczenie. Obiecujemy poprawę, 2002

Nr katalogowy: 108

Włodzimierz Pawlak (1957)
Historia koloru, 1995-1996

olej, płótno / 61 x 50 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK HISTORIA KOLORU 61 x 50 1995-1996
na blejtramie nalepka Galerii Program

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 304 - 5 507 EUR
4 011 - 6 685 USD

22 000 zł
4 846 EUR
5 883 USD