2. Autor Nieokreślony - Portret Karola Maurycego de Talleyrand, ok. 1770

    Józef Wincenty Kruszewski
    - Lansjer Legii Nadwiślańskiej, k. XIX w.,

    Jan Piotr Norblin
    - Scena rodzajowa we wnętrzu,

Proweniencja

Millon, aukcja 06.2020

Nr katalogowy: 2

Autor Nieokreślony
Portret Karola Maurycego de Talleyrand, ok. 1770

olej, płótno / 76 x 60 cm

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 219 - 4 292 EUR
3 641 - 4 855 USD