57. Rajmund Ziemski - Pejzaż, 1962

    Tadeusz Kantor
    - Peril, 1948,

    Magdalena Abakanowicz
    - Mała postać w Żelaznym Domu, 1989-1990,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna podarunek od artysty

Reprodukowany na okładce magazynu Projekt, nr 5 (1962), RSW „Prasa", Warszawa, 1962.

Nr katalogowy: 57

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
Pejzaż, 1962

tech. mieszana, papier / 33 x 46,5 cm
niesygn. opisany na odwrocie notatkami artysty dla wydawcy

Estymacja:
5 000 - 8 000 zł ●
1 073 - 1 717 EUR
1 214 - 1 942 USD