66. Judyta Sobel - Martwa natura z menorą, lata 50. XX w.

    Jan Wodyński
    - Słońce wschodzi nad Pragą, 1978,

    Jan Tarasin
    - Deszcz, 1965,

Proweniencja

Hammersite, aukcja 23.06.2019, poz. 27267
kolekcja M. Auerbach zakup bezpośrednio od artysty (1955 r.)

Nr katalogowy: 66

Judyta Sobel (1924 - 2012)
Martwa natura z menorą, lata 50. XX w.

olej, płótno / 63 x 45 cm
sygn. l.g.: J. SOBEL

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 219 - 4 292 EUR
3 641 - 4 855 USD