105. Paweł Trybalski - Martwa natura z tukanem, 2021

    Tamara Łempicka
    - Printemps, 1928,

    Łukasz Patelczyk
    - Turquoise glass, 2020,

Proweniencja

kolekcja artysty

Nr katalogowy: 105

Paweł Trybalski
Martwa natura z tukanem, 2021

olej, pigment, płyta / 79 x 63 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: PAWEŁ TRYBALSKI/2021 PINX
na odwrocie nalepka z opisem pracy

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 365 - 7 511 EUR
6 068 - 8 496 USD