7. Krzysztof Kiwerski - Martwa natura C1

    Teresa Miszkin
    - z cyklu Uwikłania, 1996,

    Adam Wsiołkowski
    - Miasto nieznane IV, 2009,

Nr katalogowy: 7

Krzysztof Kiwerski (1948)
Martwa natura C1

akryl, płótno / 130 x 100 cm
sygn. na odwrocie: KRZYSZTOF KIWERSKI „MARTWA NATURA C1" 130 x 100 AKRYL

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł
1 763 - 2 644 EUR
1 996 - 2 993 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67