68. Katarzyna Gołębiowska - 06.18, 2021

    Michał Rybiński
    - Morfologia Brudu V, 2016,

    Przemysław Klimek
    - Stargard, 2017-2018,

Nr katalogowy: 68

Katarzyna Gołębiowska (1982)
06.18, 2021

akryl, płótno / 170 x 140 cm
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska 2021

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 322 - 1 763 EUR
1 497 - 1 996 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67