70. Kamil Kocurek - Transport, 2015

    Przemysław Klimek
    - Stargard, 2017-2018,

    Paulina Wojnar
    - Geometric 013, 2021,

Nr katalogowy: 70

Kamil Kocurek (1990)
Transport, 2015

olej, płótno / 130 x 170 cm
sygn. na odwrocie: KAMIL KOCUREK oraz na blejtramie: KAMIL KOCUREK TRANSPORT 2015 170 x 130

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 763 - 2 203 EUR
1 996 - 2 494 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67