23. Jacek Sroka - Czerwonoskóry dżentelmen, 1984
Nr katalogowy: 23
Jacek Sroka (1957)
Czerwonoskóry dżentelmen, 1984
akwaforta, akwatinta, papier / 31 x 14 cm (wymiar odbitki), 34,5 x 15,5 cm w świetle oprawy
sygn. u dołu: "CZERWONOSKÓRY DŻENTELMEN" JACEK SROKA 1984
- Cena wywoławcza:
900 zł
194 EUR
202 USD
- Estymacja:
1 000 - 1 200 zł ●
216 - 259 EUR
225 - 270 USD
Aukcja Online
Początek: 14 czerwca godz. 14.00
Koniec: 23 czerwca godz. 14.00
Licytuj samodzielnie online lub
skontaktuj się z nami: