44. Piotr Naliwajko - Kamuflarzyści, 1986
Proweniencja
Nr katalogowy: 44
Piotr Naliwajko (1960)
Kamuflarzyści, 1986
olej, płótno / 50 x 61,5 cm
sygn. p. d.: Naliwajko; na odwrociu opis autorski z sygnaturą i datą 02 III 86/88/6
- Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 151 EUR
2 243 USD
- Estymacja:
12 000 - 14 000 zł ●
2 581 - 3 011 EUR
2 691 - 3 140 USD
Aukcja Online
Początek: 14 czerwca godz. 14.00
Koniec: 23 czerwca godz. 14.00
Licytuj samodzielnie online lub
skontaktuj się z nami: