44. Piotr Naliwajko - Kamuflarzyści, 1986

    Wiesław Ochman
    - Calle Mediterraneo, 2005,

    Edmund Burke
    - Rewia, 1962,

Proweniencja

Nr katalogowy: 44

Piotr Naliwajko (1960)
Kamuflarzyści, 1986

olej, płótno / 50 x 61,5 cm
sygn. p. d.: Naliwajko; na odwrociu opis autorski z sygnaturą i datą 02 III 86/88/6

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 151 EUR
2 243 USD

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł ●
2 581 - 3 011 EUR
2 691 - 3 140 USD

Aukcja Online

Początek: 14 czerwca godz. 14.00
Koniec: 23 czerwca godz. 14.00

Licytuj samodzielnie online lub
skontaktuj się z nami: