18. Enrico Gargiulo - Capri

    Jan Styka
    - Śmierć Nerona, 1904-1911 (Tak minął Neron),

    Kazimierz Sichulski
    - Stary hucuł, 1905,

Nr katalogowy: 18

Enrico Gargiulo (1881 - 1948)
Capri

olej, płótno / 38 x 64,5 cm
sygn. p. d.: E. Gargiulo

Estymacja:
7 000 - 8 000 zł
1 444 - 1 650 EUR
1 409 - 1 610 USD

7 000 zł
1 444 EUR
1 409 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.