65. Aleksander Kobzdej - Mexico II/A, 1963

    Artur Nacht-Samborski
    - Zielona głowa, 1965,

    Stanisław Fijałkowski
    - Kompozycja, 1958,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 29.05.2018, poz. 46
USA, kolekcja prywatna
Dom Aukcyjny C.G. Sloan & Co., aukcja nr 780 (1985), poz. 4.
USA, kolekcja Rossa Paula Titusa zakup od artysty

Nr katalogowy: 65

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Mexico II/A, 1963

olej, płótno / 96,5 cm x 63,5 cm
sygn. p. d.: Kobzdej opisany na odwrociu: Aleksander Kobzdej 1963 MEXICO II/A oraz naklejka aukcyjna: C.G.Sloan & Co, Sale 780 (1985), lot 4

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
16 495 - 20 619 EUR
16 097 - 20 121 USD

85 000 zł
17 526 EUR
17 103 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.