18. Gerhard Jürgen Blum-Kwiatkowski - Forma przestrzenna, lata 60. XX w.

    Victor Vasarely
    - Kroa bleu, 1966-69,

    Magdalena Abakanowicz
    - Z cyklu Anatomia, 2009,

Proweniencja

kolekcja spadkobierców artysty

Nr katalogowy: 18

Gerhard Jürgen Blum-Kwiatkowski (1930 - 2015)
Forma przestrzenna, lata 60. XX w.

stal / 100 x 100 cm
sygn. na autorskiej plakietce: Jürgen Blum

Estymacja:
36 000 - 40 000 zł ●
7 895 - 8 772 EUR
8 471 - 9 412 USD

19 września 2023 o godz. 19.00

7 – 19 września 2023 r.

Oglądaj aukcję live!