6. Michał Gorstkin-Wywiórski - Górski potok

    Leon Wyczółkowski
    - Paśnik w lesie, 1927,

    Julian Fałat
    - Widok Krakowa w Jesieni, 1897,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Rempex, aukcja 18.01.2006, poz. 14

Nr katalogowy: 6

Michał Gorstkin-Wywiórski (1861 - 1926)
Górski potok

czarna kredka, papier / 73,5 x 111 cm
sygn. p.d.: M.G. Wywiórski

Cena wywoławcza:
33 000 zł
7 552 EUR
8 250 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 010 - 10 298 EUR
8 750 - 11 250 USD

50 000 zł
11 442 EUR
12 500 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023