31. Jerzy Kossak - Flirt na łące pod drzewem, 1931

    Józef Mehoffer
    - Przed szkołą w Krakowie, ok. 1940,

    Wlastimil Hofman
    - Dziewczyna ze skrzypcami, 1960,

Proweniencja

Olszański K., Jerzy Kossak, wyd. Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław-Warszawa-Kraków 1992, il. 144.

Nr katalogowy: 31

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Flirt na łące pod drzewem, 1931

olej, płótno / 48,5 x 37 cm
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1931

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 348 EUR
4 750 USD

Estymacja:
20 000 - 23 000 zł ●
4 577 - 5 264 EUR
5 000 - 5 750 USD

19 000 zł
4 348 EUR
4 750 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023