33. Czesław Borys Jankowski - Widok na Pałac Kronenberga w Warszawie

    Wlastimil Hofman
    - Dziewczyna ze skrzypcami, 1960,

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Domy, 1924,

Proweniencja

Doyle New York, aukcja 16 września 2020, poz. 18.
New Jersey, kolekcja Dorothei Benton Frank
Christie’s New York, 1 marca 1990, poz. 138.
Paryż, kolekcja Mme. Diony

Nr katalogowy: 33

Czesław Borys Jankowski (1861 - 1941)
Widok na Pałac Kronenberga w Warszawie

olej, płótno / 40 x 85 cm
sygn. p.d.: JANKOWSKI

Cena wywoławcza:
28 000 zł
6 408 EUR
7 000 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
6 865 - 8 010 EUR
7 500 - 8 750 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023