38. Urszula Broll - Kompozycja, 1961

    Stefan Wegner
    - Kompozycja II,

    Stefan Krygier
    - Nofret, 1965,

Proweniencja

Katowice, kolekcja prywatna kolekcja artystki

Nr katalogowy: 38

Urszula Broll (1930)
Kompozycja, 1961

olej, płótno / 70 x 40 cm
sygn. na odwrociu: URSZULA BROLL-URBANOWICZ / KATOWICE

Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 865 EUR
7 500 USD

Estymacja:
32 000 - 38 000 zł ●
7 323 - 8 696 EUR
8 000 - 9 500 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023