45. Erna Rosenstein - Za siódmą wodą, 1967

    Józef Jarema
    - Kompozycja, 1974,

    Erna Rosenstein
    - Kompozycja,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna zakup od Artura Sandauera (męża artystki)

Nr katalogowy: 45

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Za siódmą wodą, 1967

olej, tempera, tusz, płótno / 56 x 69 cm
sygn. d. śr.: E. Rosenstein / 1967 opisany na odwrociu: "ZA SIÓDMĄ WODĄ" / tempera, tusz, olej 56 x 69 cm / 1967

Cena wywoławcza:
150 000 zł
34 325 EUR
37 500 USD

Estymacja:
160 000 - 180 000 zł ●
36 614 - 41 190 EUR
40 000 - 45 000 USD

200 000 zł
45 767 EUR
50 000 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023