51. Jerzy Nowosielski - Akt z pejzażem, ok. 1972

    Roman Opałka
    - z serii Studium dotykowe, 1958,

    - Akt, 1980,

Proweniencja

Poznań, kolekcja prywatna Agra Art, aukcja 04.12.2003, poz. 22 Desa Unicum, aukcja 31.05.1998, poz. 12

Nr katalogowy: 51

Akt z pejzażem, ok. 1972

olej, płótno / 75 x 60 cm
sygn. na odwrociu: NOWOSIELSKI / Jerzy Nowosielski

Cena wywoławcza:
230 000 zł
52 632 EUR
57 500 USD

Estymacja:
250 000 - 300 000 zł ●
57 209 - 68 650 EUR
62 500 - 75 000 USD

240 000 zł
54 920 EUR
60 000 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023