57. Halina Wrzeszczyńska - Ewolucja IV, 1972

    Stanisław Fijałkowski
    - Trzecia podróż, 2000,

    Wojciech Fangor
    - SU 1, 1972,

Nr katalogowy: 57

Halina Wrzeszczyńska (1929 - 2018)
Ewolucja IV, 1972

olej, płótno / 130 x 100 cm
sygn. p.d.: HW-ska sygn. i opisany na odwrociu: HALINA WRZESZCZYŃSKA / "Ewolucja IV" 1972 r. / format 130 x 100

Cena wywoławcza:
28 000 zł
6 408 EUR
7 000 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 865 - 9 154 EUR
7 500 - 10 000 USD

45 000 zł
10 298 EUR
11 250 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023