74. Judyta Sobel - Martwa natura z kwiatami, lata 80. XX w.

    Tadeusz Dominik
    - Ogród, 2001,

    Maria Papa-Rostkowska
    - Anioł, ok. 1990 (Kwiat),

Proweniencja

Nr katalogowy: 74

Judyta Sobel (1924 - 2012)
Martwa natura z kwiatami, lata 80. XX w.

olej, tektura / 60 x 49 cm
sygn. p.d.: J. SOBEL (mało czytelnie)

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 204 EUR
3 500 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 662 - 4 577 EUR
4 000 - 5 000 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023