80. Jadwiga Maziarska - Bez tytułu

    Magdalena Abakanowicz
    - z cyklu Embriologia II, 1989/1992,

    Eugeniusz Markowski
    - Bez tytułu,

Proweniencja

Poznań, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 12.06.2005, poz. 35

Nr katalogowy: 80

Jadwiga Maziarska (1913 - 2003)
Bez tytułu

olej, płótno / 69 x 106 cm
sygn. na odwrociu: J. Maziarska

Cena wywoławcza:
32 000 zł
7 323 EUR
8 000 USD

Estymacja:
35 000 - 50 000 zł ●
8 010 - 11 442 EUR
8 750 - 12 500 USD

32 000 zł
7 323 EUR
8 000 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023