83. Eugeniusz Markowski - 2 Osoby - 5, 1993

    Eugeniusz Markowski
    - Bez tytułu,

    - Dziennik 15 X - 09 XI, 2022,

Proweniencja

Rosiak M., Eugeniusz Markowski, wyd. Galeria r, Poznań 1999, s. nlb.

Nr katalogowy: 83

Eugeniusz Markowski (1912 - 2007)
2 Osoby - 5, 1993

olej, płótno / 92 x 81 cm
sygn. l.d.: E. Markowski na odwrociu na blejtramie opisany: 92 x 81 / "2 OSOBY - 5" OL. 1993

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 298 EUR
11 250 USD

Estymacja:
50 000 - 80 000 zł ●
11 442 - 18 307 EUR
12 500 - 20 000 USD

65 000 zł
14 875 EUR
16 250 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023