16. Paweł Szanajca - MME. Nice

    Rafał Olbiński
    - Leda z łabędziem, 2015

    Karolina Jaklewicz
    - Uran - Fragment II, 2014

(ur. 1962 r.) malarz, fotograf, muzyk. W latach 80. i 90. współtworzył m.in. takie formacje muzyczne jak Kult czy Izrael. Jako malarz poszukuje własnego języka w dialogu syntetycznych form, sięgając do malarskiej tradycji polskiej awangardy. Wystawiał w Warszawie, Krakowie, Sztokholmie i Wilnie.

Nr katalogowy: 16

Paweł Szanajca (1962)
MME. Nice

olej, płótno / 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: Mme. NICE 21/11 SZA/NAJ/CA

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
4 000 - 6 000 PLN

3 700 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój