67. Łukasz Ratajczyk - Rafineria, 2014

    Lena Wybraniec
    - One way vision XXV, 2014,

    Justyna Sołowiej
    - Na jeziorach - aktywnie, bieg 2013,

  sygn.

(ur. 1989 r.) w 2013 r. ukończyłem ASP w Gdańsku w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Stypendysta Prezydenta Miasta Gdańska (2011). Uczestniczył w wystawach zbiorowych: Sztukowisko, Teatr Polski, Szczecin (2012); Artystyczna Podróż Hestii, Ergo Arena, Gdańsk (2012); Zimowy pejzaż Elbląga. Nagroda specjalna, Ratusz Staromiejski, Elbląg (2012); Wystawa studencka, Park Naukowo Technologiczny, Gdańsk (2012); Malarstwo Figuratywne, Galeria ZPAP Nova, Gdańsk (2011); Krzysztof Gliszczyński i studenci, Galeria Pentagon, Radom (2011); All About Freedom Festival, Gdańsk (2010); Kamień, Teatr Wybrzeże, Gdańsk (2009); Oda do młodości, Galeria Mariacka, Gdańsk (2007).

Nr katalogowy: 67

Łukasz Ratajczyk
Rafineria, 2014

akryl, płótno / 110x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda