13. Franciszek Kostrzewski - Jeździec na białym koniu i osioł, 1864 r.

    Alfons Karpiński
    - Żółte róże z porcelanową figurką,

    Marceli Harasimowicz
    - Zmierzch nad rozlewiskami, 1922,

sygn. u dołu: F.K/1864

Nr katalogowy: 13

Franciszek Kostrzewski (1826 - 1911)
Jeździec na białym koniu i osioł, 1864 r.

olej, płótno / 42 x 52,5 cm

Cena wywoławcza:
55 000 zł
13 127 EUR
16 418 USD

Estymacja:
60 000 - 77 000 zł
14 320 - 18 378 EUR
17 911 - 22 986 USD