29. Mieszko Jabłoński - Dama z małpką

    Wojciech Kossak
    - Fragment Olszynki Grochowskiej,

    Eugeniusz Geppert
    - Pegazy,

  sygn. l.g.: Jabłoński

Nr katalogowy: 29

Mieszko Jabłoński (1892 - 1965)
Dama z małpką

olej, płyta; / 70,5x85 cm

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 391 - 4 879 EUR
5 941 - 6 601 USD

18 000 zł
4 391 EUR
5 941 USD