59. Jerzy Nowosielski - Pociąg, 1972 r.

    Stasys Eidrigevicius
    - Twarz w kapeluszu, 1994,

    Stefan Gierowski
    - DXV, 1984,

  opisany na odwrocie: Dla Staszka Balewicza / Jerzy Nowosielski / 197

Nr katalogowy: 59

Pociąg, 1972 r.

olej,płótno, / 35x50

Cena wywoławcza:
90 000 zł
21 952 EUR
29 703 USD

Estymacja:
100 000 - 120 000 zł
24 391 - 29 269 EUR
33 004 - 39 604 USD

105 000 zł
25 610 EUR
34 654 USD