34. Ludwik Lille - Przy stole
Nr katalogowy: 34
Ludwik Lille (1897 - 1957)
Przy stole
olej, płótno / 22,5 x 27,5 cm
sygn. p.d.: L. Lille
- Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 220 EUR
1 651 USD
- Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 464 - 1 708 EUR
1 981 - 2 311 USD