34. Marta Konieczny - Negatyw, 2013

    Patryk Lutomski
    - Wiosna w mies´cie, 2014,

    Aleksandra Kuczara
    - W górach śniadanie, 2013,

opisany na odwrocie: "NEGATYW" / Marta Konieczny / 2013

(ur. 1969 r.) studiowała w latach 1989-91 w Moskwie, a naste?pnie na ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. J. Stannego w 1994 r. Zajmuje sie? malarstwem, ilustracja?, projektowaniem graficznym, ceramika?. Jej ksia?z˙ki artystyczne znajduja? sie? w zbiorach Biblioteki Narodowej w Warszawie. Autorka wystaw indywidualnych: Drzewo-Stan, Galeria 022 ZPAP, Warszawa (2007); Światło-Stan, Galeria Lufcik ZPAP, Warszawa (2009); Psychoflora, Agora, Warszawa (2009); To-Get-Her, Galeria Arteria, Warszawa (2011).

Nr katalogowy: 34

Marta Konieczny (1969)
Negatyw, 2013

olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
298 USD