25. Ilona Herc - Wyprawa, 2014

    Wojciech Ćwiertniewicz
    - bez tytułu (215), 2013,

    Stanisław Kortyka
    - Za murem mur II, 2012,

  sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: ILONA HERC "WYPRAWA" 2014. I. Herc

Nr katalogowy: 25

Ilona Herc (1972)
Wyprawa, 2014

olej, płótno / 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 600 zł
860 EUR
1 189 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00