45. Janusz Maria Brzeski - Portret kobiety, 1931

    Teodor Axentowicz
    - Starość i młodość,

    Jan Cybis
    - Śliwki i jabłka w salaterce, 1949,

Nr katalogowy: 45

Janusz Maria Brzeski (1907 - 1957)
Portret kobiety, 1931

olej, płótno / 40,5 x 49,5 cm
sygn. p.d.: JANUSZ . MARJA / BRZESKI 1931

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 128 EUR
2 951 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 837 - 3 547 EUR
3 935 - 4 919 USD

12 000 zł
2 837 EUR
3 935 USD