75. Ryszard Grzyb - Głupie jabłka w ogrodzie, 2001

    Igor Mitoraj
    - Asklepios,

    Jan Lebenstein
    - Bez tytułu, 1956,

Nr katalogowy: 75

Ryszard Grzyb (1956)
Głupie jabłka w ogrodzie, 2001

olej, płótno / 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: Ryszard Grzyb Głupie jabłka w ogrodzie 100 x 120 cm 2001

Cena wywoławcza:
60 000 zł
14 185 EUR
19 673 USD

Estymacja:
68 000 - 75 000 zł
16 076 - 17 731 EUR
22 296 - 24 591 USD