2. Kamila Dańko - Dziewczyna z palmą, 2010

    Iwona Dombek-Rybczyńska
    - Gorący dzień, 2013,

    Wojciech Brewka
    - Adorator, 2013,

  opisany na odwrocie: Kamila Dańko "Dziewczyna z palmą" 2010

(ur. 1980 r.) ukończyła studia malarskie na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu im. M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uprawiam malarstwo, rysunek, grafikę i ilustrację.

Nr katalogowy: 2

Kamila Dańko (1980)
Dziewczyna z palmą, 2010

olej, płótno / 70x105 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
263 USD