11. Łukasz Fałdrowicz - bez tytułu, 2013

    Jarosław Betlej
    - Ooo, Zefirek, 2014,

    Katarzyna Janiec-Piłat
    - bez tytułu, 2013,

 opisany na odwrocie

(ur. 1989 r.) absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego. Dyplom obronił w 2013 r. w Katedrze Rysunku i Malarstwa pod kierownictwem prof. A.We?głowskiego. Autor wystawy indywidualnej rysunku na Uniwersytecie Zachodnioczeskim w Czeskich Budziejowicach (2011).

Nr katalogowy: 11

Łukasz Fałdrowicz (1989)
bez tytułu, 2013

olej, płótno, / 135x85 cm,

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 700 zł
408 EUR
558 USD