20. Magdalena Opido - Creatura, 2014

    Campio
    - Expanse, 2014,

    Agnieszka Giera
    - Zima, 2011,

  opisany na odwrocie: 30x60 cm, 2014 Creatura MOpido

(ur. 1988 r.) ukończyła Wydział Malarstwa krakowskiej ASP. Współautorka komiku Opowieści Nowotarskie, kto´rego premiera miała miejsce podczas Jarmarku w Nowym Targu. Uczestniczka wystaw: Mistrz i uczniowie, Galeria Pod-nad, Tarnowskie Go´ry (2008); Mistrz i uczniowie, Cze?stochowa (2009); Bas´o, Wieliczka (2009); Smaki jedzenia. Pracownia rysunku, Restauracja Farina, Krako´w (2009); Moja przestrzeń, Galerii przy Floriańskiej, Krako´w (2010); Rytmy i Rytuały, Muzeum Etnograficzne, Kraków (2010); Wago-dictionary", wystawa pracowni ilustracji słownika japońsko-portugalskiego, Cozinha Gallery, Porto, Portugalia (2010); Wago-dictionary, wystawa objazdowa, Paryż, Francja (2011); Erasmus-object in study, Museum of Belles Artes Faculty, Porto, Portugalia (2011); Pauza Gallery, Kraków (2011); Pub Kolanko, Krako´w (2011); Dwo´r Czeczo´w, Krako´w (2011); wystawa zbiorowa Pierwszej Pracowni Interdyscyplinarnej, Fabryka, Krako´w (2012); wystawa zbiorowa uczestniko´w wycieczki do Nowego Jorku Odkrycie Ameryki, Galeria Promocyjna ASP, Kraków (2013).

Nr katalogowy: 20

Magdalena Opido (1988)
Creatura, 2014

olej, płótno, / 60x30 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
263 USD