34. Blanka Dudek - Rozmowa, 2006

    Paweł Dąbrowski
    - Grace, 2012,

    Adrian Kempa
    - Następną proszę, 2012,

  opisany na odwrocie: BLANKA (JOANNA) DUDEK "ROZMOWA" 2006 r. OLEJ, PŁÓTNO, 76x100 CM

(ur. 1983 r.) w 2003 r. rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowni prof. J. Waltosia, zakończone dyplomem w 2009 r. Podczas studiów odbyła roczne stypendium w Ecole Nationale Superieure des Beaux -Arts w Paryżu. W 2010 r. podjęła dwuletnie studia podyplomowe na Wydziale Edukacji Artystycznej macierzystej ASP. Laureatka II nagrody w konkursie Teatr-miejsce zdarzenia, ASP, Kraków (2006); nagrody Paleta - Mały format Klubu Malarzy ZPAP OK, Galeria Dyląg, Kraków (2013); finalistka konkursu o Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2013). Brała udział w wystawach zbiorowych: Autoportret inspirowany mistrzem, Muzeum Regionalne, Stalowa Wola (2006, 2007); Studenci programu Sokrates-Erasmus, Ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts, Paryż Francja (2006); Mistrz i uczniowie. Pracownia prof. J. Waltosia, Galeria POD-NAD, Tarnowskie Góry (2009); Promocje, Galeria Sztuki, Legnica (2010); Salon 100-lecia ZPAP, Bunkier Sztuki, Kraków (2011); Nowi członkowie ZPAP, Galeria Pryzmat, Kraków (2012).

Nr katalogowy: 34

Blanka Dudek (1983)
Rozmowa, 2006

olej, płótno, / 76x130 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD