5. Erno Erb - DZIEWCZYNKA W ZIMIE

    Teodor Axentowicz
    - NA GROMNICZNĄ,

    Tadeusz Popiel
    - DZIEWCZYNA Z ŻÓŁTĄ RÓŻĄ,

Nr katalogowy: 5

Erno Erb (1890 - 1943)
DZIEWCZYNKA W ZIMIE

olej, tektura / 40 x 26 cm
sygn. p.d.: EErb
na odwrocie nalepka z odręcznym opisem sporządzonym przez artystę: No.11 / Dziewczynka w zimie / EErb / Cena 45 zł oraz odręczny napis: 1940 ze Lwowa chroniony przez Niemca przez rok. Zabity 1941.

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 857 EUR
2 011 USD

Estymacja:
9 000 - 11 000 zł
2 089 - 2 553 EUR
2 262 - 2 764 USD

11 000 zł
2 553 EUR
2 764 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00