40. Efraim Seidenbeutel, Menasze Seidenbeutel - ULICZKA NA KAZIMIERZU

    Leon Weissberg
    - Park Montsouris w Paryżu,

    Mela Muter
    - ok. PEJZAŻ Z MOSTEM, 1940

Nr katalogowy: 40

Efraim Seidenbeutel (1902 - 1945), Menasze Seidenbeutel (1902 - 1945 1902 - 1945)
ULICZKA NA KAZIMIERZU, 1934

olej, deska / 30 x 40 cm
sygn. i dat. u dołu: SEIDENBEUTEL 1934

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 641 EUR
5 026 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 801 - 6 961 EUR
6 282 - 7 538 USD

27 000 zł
6 265 EUR
6 784 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00