41. Paweł Skurski - Omphalos (dyptyk)

    Igor Przybylski
    - CSD, LEOPOLDOV, z cyklu: CZECHO - SŁOWACJA, 2009

    Waldemar J. Marszałek
    - Czerwony kapturek,

(ur. 1978 r.) ukończył w 2003 r. Wydział Malarstwa warszawskiej ASP, realizując aneks z rzeźby. Wcześniej studiował w Europejskiej Akademii Sztuki w Warszawie oraz w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na Wydziale Reżyserii. Autor wystaw indywidualnych: Chwila w klatce, Polski Pawilon, Expo, Szanghaj (2010); Flattery and the Beast, Argos Gallery, Londyn (2009); Plotka, Galeria Domu Aukcyjnego Polswisssart (2008); Insomnia, Morgan Gallery, Nowy Jork (2007); The Persis Tence of Form, Agora Gallery Nowy Jork (2006); Beafore the Show, Galerie Voltaire, Genewa (2005); Cadmium Redlight, James Arion Gallery, Los Angeles (2004), Zadbane pożądania, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa (2003).

Nr katalogowy: 41

Paweł Skurski (1978)
Omphalos (dyptyk), 2009

olej, płótno / 195 x 105 cm (x2)
sygn. p.d.: OMPHALOS/ 2009/ MALOWAŁ PAWEŁ SKURSKI

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 593 EUR
6 039 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 830 - 10 068 EUR
8 455 - 10 870 USD

37 000 zł
8 278 EUR
8 938 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00