32. Bolesław Szańkowski - PORTRET KOBIETY

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - MORZE, 1911

    Stanisław Żarnecki
    - PORTRET ŻONY, 1915

Nr katalogowy: 32

Bolesław Szańkowski (1873 - 1953)
PORTRET KOBIETY

olej, płótno / 76,5 x 65 cm
sygn. l .d.: Szańkowski

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 481 EUR
3 887 USD

Estymacja:
17 000 - 20 000 zł ●
3 945 - 4 641 EUR
4 405 - 5 182 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.